Blog

Zalety maszynowych prac tynkarskich

Obecnie aby dotrzymać harmonogramu prac budowlanych czy remontowych, konieczne jest użycie odpowiedniego sprzętu lub zatrudnienie dodatkowych pracowników.

Używając maszyny do tynkowania możemy znacznie zwiększyć wydajność wykonanego m2 otynkowania ściany przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykończenia. Dodatkowo przy zastosowaniu tynków maszynowych nie ma potrzeby zwiększania siły roboczej.

Zalety maszynowych prac tynkarskich

Tynkowanie maszynowe możesz zamówić w Krakowie

Tynki nakładane maszynowo mogą stać się prawdziwym atutem każdej firmy remontowo-budowlanej, pomagając oferować wysokiej jakości tynkowanie ścian w przystępnej cenie, szybko i niezawodnie. Maszyna tynkarska może pompować tynk na wysokość do 30 m, a po prostu ustawiając maszynę u podstawy rusztowania w pobliżu ściany, możemy łatwo nakładać tynk starannie przez wąż i wykonać tynkowanie ściany w ciągu minut, a nie godzin. Proces maszynowego tynkowania jest bardziej wydajny i skutkuje oszczędnością czasu, siły roboczej i pieniędzy w projekcie budowlanym.

Dobrej jakości maszyna tynkarska może naprawdę pomóc wykonawcy w rozwoju firmy, przyczyni się również do zdobycia zaufania nowych i stałych klientów. Posiadając maszynę do nakładania tynków możesz zapewnić swoim klientom lepszą obsługę i jakość wykonanej pracy. Ściany wykonane za pomocą tynku maszynowego charakteryzują się dobrą równością i gładkością, co pozwala na przeprowadzenie dalszych prac wykończeniowych w krótszym terminie. Zużycie materiału przy tynkowaniu maszynowym jest mniejsze ze względu na równomierne rozprowadzenie po powierzchni oraz nasycenie roztworu pęcherzykami powietrza, co zwiększa jego objętość.

Firma, która oferuje tynki maszynowe kraków, może dla nas wykonać w krótkim czasie prace wykończeniowe na nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych. Podczas tynkowania maszynowego ścian zewnętrznych budynków parterowych rusztowania nie są potrzebne. Koszt wykonywania prac przy ręcznym tynkowaniu jest wyższy, potrzeba również do takiej pracy większej siły roboczej, fachowców, którzy będą mieszali, nakładali i wyrównywali tynk. Obie technologie wymagają profesjonalnego wykonania, tylko doświadczeni fachowcy zapewnią odpowiednią jakość tynkowania ścian zarówno ręcznie, jak i maszynowo.