Blog

Płytki wyglądające jak prawdziwa kamienna ściana

Jeśli lubisz niecodzienny wygląd płytek w stylu naturalnym, możesz wprowadzić płytki z efektem kamienia do projektu swojego domu, aby nadać mu odnowiony styl i piękno, które przetrwa wiele lat.

Płytki z efektem kamienia są nie tylko trwałe, ale są również bardziej opłacalnym wyborem w porównaniu z płytkami z kamienia naturalnego. Są również łatwiejsze w utrzymaniu, nie wymagają uszczelniania ani konserwacji wypełnienia, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i zachowują swój piękny wygląd przez wiele lat.

Płytki wyglądające jak prawdziwa kamienna ściana

Jakie zalety posiadają płytki z efektem kamienia

Płytki tego typu posiada w swojej ofercie producent Eco Ceramic, możemy wybrać jaśniejsze płytki Bancal Crema w kolorze beżowym lub ciemniejsze Bancal Natural w kolorze brązowym. Są to płytki z piękną fakturą kamiennej ściany, w nieregularnym kształcie o wymiarach 32×48 cm. Podobnymi płytkami jest model Donosti Noce, wymiary płytki to 17×52 cm. Płytki ścienne o wyglądzie kamieni są trwałe, mrozoodporne, możemy je zastosować w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Płytki z efektem kamienia są przyjazne dla budżetu, więc każdy może cieszyć się wizualnym aspektem, jaki mają do zaoferowania, nie martwiąc się o potencjalne pękanie, zarysowanie lub złamanie czy wydatki na utrzymanie powierzchni. Oferując szeroki wybór realistycznych wzorów z efektem kamienia naturalnego, od nowoczesnych płytek o wyglądzie łupka po misterny kamień wapienny, powierzchnie z naturalnego kamienia mogą natychmiast dodać uroku każdej przestrzeni mieszkalnej.

Producent płytek z efektem naturalnego kamienia Eco Ceramic oferuje szereg korzyści w porównaniu z tradycyjnymi materiałami kamiennymi, takich jak odporność, wszechstronność i łatwość konserwacji. Kamienne podłogi są znane z odpryskiwania i pękania ze względu na ich sztywną strukturę, jednak płytki mają tę dodatkową zaletę, że są łatwe do czyszczenia i trwałe, a także wodoodporne. Płytki z oferty producenta Eco Ceramic możemy znaleźć na stronie https://e-plytki.eu/plytki-w-hiszpanskim-stylu, będą to również płytki kremowe przypominające marmur czy granit, dekory z plecionymi wzorami, płytki w kolorze morskim, które doskonale podkreślają projekty eleganckich łazienek.