Biznes

Kontenery pracownicze

Pawilony modułowe, z płyty warstwowej to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością.

Dzięki nim możemy zyskać przestrzeń mieszkalną, różnego rodzaju magazyny czy garaże, które będziemy mogli ustawić w miejscach, gdzie nie nie ma potrzeby wznoszenia tradycyjnych budowli. Posiadają one możliwości doboru rozmiaru, dzięki temu możemy wybierać pawilony, która będą dopasowane do wielkości naszej działki. Oczywiście chętnie korzystają z nich przykładowo firmy budowlane, mogą posłużyć jako kontenery pracownicze, będą one wyposażone w drzwi, okna oraz media.

Kontenery pracownicze

Domy mieszkalne z płyty warstwowej dla pracowników

Dużą zaletą pawilonów jest możliwość przenoszenia ich na inne miejsce, są to systemy składane, dodatkowo często pawilon mieści się na naczepie samochodu ciężarowego. Dlatego też firmy budowlane, które często wykonują prace budowlane w miejscach niedostępnych, chętnie wykorzystują tego rodzaju rozwiązania jako kontenery mieszkalne dla pracowników. Naturalnie możemy podłączyć do nich ogrzewanie, prąd, wyposażone mogą być także w łazienkę, kuchnię, dzięki czemu pracownicy będą mieszkali w pobliżu wykonywanych prac. Firma nie musi wówczas wynajmować hotelu, zapewniać dojazdu, z pewnością będzie to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza kiedy prace prowadzone są w miejscach trudno dostępnych.

Firmy oferujące pawilony oferują profesjonalny projekt, dostosowanie wielkości, wyposażenia do indywidualnych potrzeb, możemy także dobrać kolorystykę, wiele elementów które mogą być wykonane na specjalne zamówienie. Oczywiście są to produkty prefabrykowane, dostarczane są w formie płyt i składane na miejscu, dzięki czemu możemy bardzo szybko pozyskać pawilon różnego przeznaczenia. W przypadku pawilonów mieszkalnych, mogą być one wyposażone w ogrzewanie, media, instalację wodno-kanalizacyjną, dzięki czemu można zapewnić duży komfort naszym pracownikom.

Obecnie dostępne są domy mieszkalne z płyty warstwowej w różnych konfiguracjach, dodatkowo są to kontenery ocieplone, w tym przypadku może być zastosowana styropian o grubości 15 cm. Dlatego też tego rodzaju rozwiązania bardzo dobrze sprawdzą się także w zimie, dodatkowo możemy podłączyć ogrzewanie.