Blog

Jak wybrać odpowiedni zapach dla siebie

Jeśli kochasz piękne zapachy perfum, ale nie chcesz lub nie możesz wydawać dużych sum na buteleczki perfum markowych, możesz wybrać znacznie tańsze odpowiedniki w postaci francuskich perfum lanych.

Są one dostępne w bardzo przystępnej cenie, około 20 złotych, kiedy markowe perfumy kosztują 300-400 złotych, a nierzadko nawet więcej. Możemy je kupić w buteleczkach o różnych pojemnościach.

Jak wybrać odpowiedni zapach dla siebie

Marka Chanel oferuje wiele klasycznych zapachów

Czasami tańsze perfumy są słodsze, ponieważ słodsze pachnące składniki są tańsze w tworzeniu zapachów. Jednak nie zawsze tak jest. Często tańsze zapachy są słodsze, ponieważ są kierowane do młodszych konsumentów, którzy mogą nie mieć tak dużo do wydania na nowe zapachy, jak starsze pokolenie. Jeśli preferujesz słodsze, tańsze perfumy, to nie ma powodu, dla którego nie miałbyś się nimi cieszyć. Zasadniczo preferencja co do wyboru zapachu jest subiektywna i zależy od naszego gustu i oczekiwań. Droższe perfumy mogą składać się z wielu warstw, które zapewniają dłuższą trwałość zapachu, ale tak naprawdę zależy to od tego, które perfumy lubisz najbardziej. Dodatkowo w sprzedaży znajdziemy obecnie bardzo dobre i wiarygodne tańsze odpowiedniki droższych perfum.

Jeśli szukasz klasycznych perfum dla siebie, możesz wybrać zapachy marki Chanel. Jest ona znana z oferowania pięknych, niepowtarzalnych perfum dla kobiet i mężczyzn. Zapachem dla kobiet, na który warto zwrócić uwagę, z pewnością jest Coco Chanel. Są to perfumy kwiatowe z orientalną nutą, która może spodobać się kobietom w różnym wieku. W nutach górnych znajdziemy jaśmin, różę, mandarynkę i brzoskwinię, w nutach serca mimozę, goździki, kwiat pomarańczy i różę, w nutach bazowych ambrę, wanilię, drzewo sandałowe.

Jeśli chcesz zakupić niedrogi odpowiednik tych perfum, zajrzyj na stronę francuskichperfum, tutaj perfumy ferrari czerwone masz również piękny zapach. Perfumy oryginalne mogą być dość drogie, szczególnie te od luksusowych projektantów. Możemy jednak kupić niedrogie odpowiedniki o zbliżonym zapachu, które w nutach zapachowych mają te same składniki.