Motoryzacja

Samochody dostawcze IVECO

Firma Iveco jest jednym z najbardziej znanych producentów aut samochodów dostawczych oraz ciężarowych.

Bardzo dużą popularnością na całym świecie cieszą się auta Iveco Daily oraz Iveco Eurocargo, oczywiście dużą zaletą jest możliwość wybrania różnych modeli, możemy zatem dobrać odpowiednią wielkość i model, który pozwoli na przewożenie odpowiedniego rodzaju towarów. Warto zwrócić uwagę, iż obecnie są to bardzo nowoczesne pojazdy, które posiadają wiele nowoczesnych funkcji ułatwiających prowadzenie, pozwalających także zwiększyć bezpieczeństwo na drodze.

Samochody dostawcze IVECO

Jakie rozwiązania zostały wykorzystane w samochodach IVECO?

Dodatkowo wykorzystuje się systemy, które optymalizują spalanie, mogą być to specjalne rozwiązania, które opracowane są przez firmę Iveco. Jest to system SCR, w tym przypadku silnik spełnia wymagania standardu Euro 6. Zastosowano tutaj specjalny system oczyszczania spalin posiadający pasywny filtr cząstek stałych. Oczywiście może to ograniczyć zużycie paliwa, jak również przegrzewanie pojazdu, jest to układ, który charakteryzuje się niedużymi rozmiarami, który możemy zamontować w różnych modelach pojazdów Iveco.

W samochodach Iveco stosowane są nowoczesne systemy związane z bezpieczeństwem, w tym przypadku odpowiednia konstrukcja pojazdu sprawia, że będzie on wytrzymały, dodatkowo zadbano także o bezpieczeństwo kierowcy. Zastosowana została nowoczesna poduszka powietrzna, dodatkowo kierowca korzysta z systemu wspomagania kierownicy, dzięki czemu poprawia się bezpieczeństwo aktywne. Oczywiście możemy także znaleźć tutaj system, który ostrzega przed zmianą pasa ruchu, kamera zamontowana na przedniej szybie, możemy rozpoznać oznakowanie jezdni, zmiany pasy ruchu, w przypadku kiedy kierowca nie włączył kierunkowskazu.

Oczywiście wykorzystywane są także systemy odpowiadające za stabilizację pojazdu czy też system hamowania awaryjnego, który może pozwolić nam uniknąć wjechania w pojazd jadący przed nami, który szybko przyhamuje. Dodatkowo Iveco posiadają nowoczesne tempomaty adaptacyjne, które regulują prędkość, mogą także utrzymywać odległość od samochodu, który jedzie przed nami. Firmy prowadzące sprzedaż ciężarówek Iveco w Polsce mogą zaoferować wiele różnych udogodnień wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Można także zamówić kabinę z umieszczonym z tyłu łóżkiem, co świetnie sprawdzi się na dłuższych trasach.