Biznes

Ręczniki promocyjne z logo firmy

Właściwie zaplanowana i przeprowadzona kampania reklamowa może przynieść wiele korzyści w postaci nowych klientów, zamówień.

Dzięki temu zwiększymy sprzedaż, będziemy docierali do nowych grup odbiorców. Gadżety reklamowe to także bardzo dobry pomysł, aby zwiększyć świadomość naszej marki na rynku. Często firmy wybierają jako gadżety promocyjne różne artykuły biurowe, odzież promocyjną, długopisy czy breloki.

Ręczniki promocyjne z logo firmy

Jakie firmy wykorzystują ręczniki z logo?

Gadżety promocyjne można wybierać w zależności od firmy, wieku potencjalnych klientów, płci czy też zainteresowań. Techniki, jakie oferuje druk, pozwalają na przygotowanie gadżetów promocyjnych z dowolnego przedmiotu. Jest to grafika nanoszona cyfrowo, może być to tamponadruk lub też sitodruk. W przypadku metalu czy też drewna stosuje się grawer laserowy, na tkaninach stosuje się sitodruk oraz haft. Jest to haft komputerowy, który przygotowywany jest z bardzo wysoką dokładnością, dzięki czemu możemy wyhaftować nie tylko logo, ale także napisy, adres internetowy firmy, czy też inne dane kontaktowe.

Firmy z branży hotelarskiej często zamawiają ręczniki z logo, mogą być to ręczniki z różnych materiałów, o różnej wielkości. Dostępne są ręczniki z logo w wielu różnych kolorach, ręczniki z haftem, a także ręczniki sublimacyjne. Firmy z branży sportowej mogą zaoferować także mniejsze ręczniki, które będą odpowiednie przykładowo na siłownię, można zamówić także bardzo uniwersalne ręczniki plażowe, które możemy dopasować kolorystycznie, jest to duży ręcznik z materiałów wysokiej jakości. Ręczniki z logo mogą posiadać ciekawe kształty, nie muszą być to ręczniki prostokątne, oferowane są także mniejsze ręczniki kuchenne.

Ręcznik to bardzo dobry pomysł na gadżet promocyjny, przyda nam się na siłowni, basenie, w klubie fitness. Dlatego ręczniki z logo często oferują firmy, które chcą docierać do osób aktywnych, uprawiających sport. Będą to także ręczniki hotelowe dla branży turystycznej, ręczniki dla restauracji, na których można wyhaftować logo, nazwę punktu gastronomicznego czy też nazwę hotelu.